knygos

 

ATSILIEPIMAI

PIRKTI KNYGĄ

 

Burbulas. Apie pasaulį be vaikų

Ar esate girdėję posakį: „Kas šiais laikais dar nori turėti vaikų?

Šiame Rasos Sagės romane pasakojama apie ateities pasaulį, kuriame vyrauja PŽŽK (Paskutinė žemės žmonių karta) judėjimas, stipria gija apvijęs visą Žemę. Šio judėjimo devizas siekia šiuos laikus, kai jis prasidėjo, ir yra išreiškimas žodžiais: „Pažink save; Būk nevaisingas; Palik ramybėje Žemę, kai ją paliksi“.

Šioje bevaikėje bendruomenėje egzistuoja niekam nežinomas „Burbulas“, kuriame gyvena pagrindiniai knygos herojai – daugiavaikiai tėvai. Nepaisant visuomenės nuomonės, šie žmonės vis dar tiki, kad vaikai ir šeima žmogaus gyvenime yra svarbiausi.

Ar įmanoma visiškai sunaikinti motinytės instinktą? Perprogramuoti žmones taip, kad jie daugiau niekada nebenorėtų vaikų ir nesikankintų jų neturėdami?

Ar įmanoma sukurti tobulą, technologijomis pagrįstą pasaulį, kuriame klesti pramogos ir žaidimai, galimas pilnavertis gyvenimas patenkinant visus savo poreikius, tačiau neturint palikuonių?

„Ši knyga apie motinystę – archajišką, netobulą ir įvairialypę lengvo, šviesaus ir tobulo pasaulio fone. Apie tyrą žmogiškumą, kuris klesti ten kur neturėtų klestėti, ir viltį, kurią gali įžiebti baisi pasiaukojimo kupina meilė. Kova už teisę rinktis nėra lygi.”– Indrė Jonušytė

 

LRT “Labas rytas, Lietuva”

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000150494/rasytojos-rasos-sages-naujausiame-romane-burbulas-kelione-po-pasauli-praejus-300-metu

 

“Burbulas. Apie pasaulį be vaikų” pristatymas

Tiesioginė transliacija FB “Lietuvių autoriai” puslapyje – žiūrėkite nuo 3 min.


Tiems, kurie svajoja parašyti knygą

elektroninė knyga

IŠTRAUKA

ATSILIEPIMAI

PIRKTI KNYGĄ

Jei jūs esate vienas (-a) iš tų, kurie seniai nešiojasi mintį, idėją, sumanymą kokia knyga turėtų būti parašyta, ši knyga Jums!

Jei pritrūkstate tam laiko, įkvėpimo, užsispyrimo, talento – ši knyga Jums!

Jei galvojate, kad rašyti gali tik rinktiniai žmonės, kurie „gimė būti rašytojais”, ši knyga Jums!

Šioje knygoje:

  • 10 etapų, kuriuos turi pereiti bet kurios knygos autoriai.
  • 33 autorių, išleidusių savo pirmąsias knygas, patirtys.
  • 200 puslapių patirties, patarimų, žinių ir įkvėpimo.

„Parašyti knygą nėra jau taip sudėtinga. Reikia tik noro, kantrybės ir šiek tiek žinių. Mūza ateis, tačiau jai reikia pasiruošti.”

Rasa Sagė

“Tiems, kurie svajoja parašyti knygą” pristatymas Knygų mugėje

“Tiems, kurie svajoja parašyti knygą” pristatymas DRUSKININKŲ “MENŲ KALVĖJE”


Tavo likimo krašteliu einu

ATSILIEPIMAI

PIRKTI KNYGĄ

Simona ir Auga nori tapti draugėmis, tačiau su kiekviena diena darosi vis aiškiau, kad tai neįmanoma. Skiriasi merginų temperamentas, požiūris į gyvenimą. Kadangi dirba tame pačiame kabinete, tarp jų auganti įtampa ima kamuoti ne tik jas pačias, bet ir aplinkinius. Ką daryti? Atleisti vieną iš jų? Katrą? Auga įmonėje dirba nuo pat jos įkūrimo. Be to, ji yra įmonės savininko Martyno mergina. Simona – tikra profesionalė, puikiai įveikianti visas jai tenkančias užduotis. Ieškodami išeities, įmonės vadovai Martynas ir Bilis priima netikėtą sprendimą, po kurio visų su merginomis susijusių aplinkinių gyvenimas ima neatpažįstamai keistis.

Antras rašytojos Rasos Sagės romanas „Tavo likimo krašteliu einu“ – apie meilę ir neapykantą, konkurenciją ir nepagrįstus lūkesčius, vienatvę ir skaudžiausius praradimus… Ir apie tai, kad net menkiausias mūsų ištartas žodis gali pakeisti kito žmogaus likimą.

“Tavo likimo krašteliu einu” pristatymas Knygų mugėje


Laimingi žmonės keliauja dviračiais

ATSILIEPIMAI

PIRKTI KNYGĄ

Goda, 33 metų vienturtė, išpaikinta pasiturinčių tėvų dukrelė, krizės metu paprašoma išeiti iš darbo. Seno troškimo pagyventi užsienyje ir nuobodaus, šalto ir nelaimingo gyvenimo vejama, Goda susikrauna lagaminus ir išvažiuoja. Ji nusprendžia dvejus metus pagyventi Olandijoje. Per juos ji bandys susipažinti su žmonėmis, kurie visada buvo laisvi, kurių šypsenos plačios, kaip burės. Ji būtinai išmoks naują kalbą, supras jų kultūrą ir… gal net susiras draugą?

Nuotykiai prasideda. Ji neturi kur gyventi, negauna darbo, paskui atleidžiama iš ilgai laukto darbo fabrike. Lūkesčių burbulas subliūkšta, tačiau Goda užsispyrusi laikosi savo: bet kokia kaina išsilaikyti bent jau dvejus metus. Ji pakliūna į tikrą dykumą: plauna tuoletus, dirba valgykloje paprasčiausius darbus, gyvena griūvančioje fermoje su dešimčia svetimų vyrų, kambaryje, kurio durys neužsirakina, kuriame veisiasi pelės…

Tačiau pakėlusi galvą nuo juodo darbo, Godai mato, kad ji yra laimingų žmonių šalyje. „Keliai čia lygūs, o kasininkės žiūri į akis”, rašo ji laiške artimiesiems. Ji ima ieškoti pažinčių su vietiniais, susipažįsta su vienu, paskui su kitu vyru. Jie ją palieka, išduoda ir galiausiai, po dviejų metų, Goda grįžta namo. Krizė jau pasitraukusi, daugelis žmonių emigravę ir ją buvusi vadovė pakviečia grįžti į tą patį darbą. Ratas apsisuka, Goda grįžta į tą patį tašką, iš kurio išvažiavo. Tačiau ar tikrai?..

„Knyga visuomet yra kelionė. Po kitas šalis, po kitų gyvenimus, jausmus. Ši knyga kviečia pakeliauti po “laimingų žmonių šalį” ir po jaunos moters gyvenimą, jos ieškojimus. Skaitymo kelionė lengva, vaizdinga, įtraukianti, kupina šviesios nuojautos, kad “viskas bus gerai”.

Raminta Stanitytė-Česnulienė „Pabučiuok man… į šypseną” autorė.

“Laimingi žmonės keliauja dviračiais” pristatymas